Telomerase Emulation Device
Від імені своїх колег ми висловлюємо нашу загальну глибоку подяку Влаілю Петровичу Казначееву і всім тим, хто погодився читати тексти, давати поради, висловлювати критичні судження.
Влаіль Петрович Казначеєв (17 липня 1924 Томськ - 13 жовтень 2014 року, Новосибірськ) - радянський учений в області медицини, біофізики, екології, соціології, педагогіки; доктор медичних наук, академік РАМН і РАН (після об'єднання), професор, радник при дирекції ГУ НЦКЕМ СО РАМН.
Знакове наукове досягнення В. П. Казначеєва - відкриття «Явища міжклітинних дистантних електромагнітних взаємодій в системі двох тканинних культур», яке занесено до Державного реєстру відкриттів СРСР під № 122 з датою пріоритету від 15 лютого 1966 р Формула відкриття говорить: «Експериментально встановлено невідоме раніше явище дистантних міжклітинних електромагнітних взаємодій між двома культурами тканини при впливі на одну з них факторів біологічної, хімічної або фізичної природи з характерною реакцією інший (интактной) культури у вигляді дзеркального цитопатичної ефекту, що визначає клітинну систему як детектор модуляційних особливостей електромагнітних випромінювань ». Суть відкриття полягає в можливості передачі біологічної інформації від однієї культури клітин іншої. У 2014 році, професор ядерного інжинірингу та радіобіології Charles L. Sanders в листі до редакції журналу Dose-Response «Speculations about Bystander and Biophotons», обговорюючи результати Казначеєва В. П. та сучасні дані про дистантних міжклітинних взаємодіях, дійшла висновку: «Mothersill продемонструвала можливу передачу сигналу фотонами від тварини до тварини, що і Гурвич і Казначеєв показали in vitro. Наслідки цих спостережень величезні »(" Mothersill has demonstrated possible photon signaling among animals as Gurwitsch and Kaznacheyev have both done in vitro. The ramifications of these observations are enormous ").
Саме ця робота переосмислена і допрацьована, з точки зору сучасних технологій і етапу розвитку науки, стала базисом для реалізації проекту Telomerase Emulation Project і створення приладу TED-Fusion.
Більше 10 років тривали дослідження і спроби використання ефекту дистантних міжклітинних електромагнітних взаємодій на практиці. У 2003 році були запущені дослідження з першими зразками приладів TED-Fusion (перший варіант). Дослідження тривали до 2017 року. На жаль використання методики подвійного сліпого тестування не підходить для цього дослідження (неможливе створення контрольної групи). Тому були використані дані статистичної вибірки. Результати аналізу: Зменшення швидкості деградації теломер.
Малюнок 2
В 2018 почалось виробництво приладу TED-Fusion.
НА головну
Advertising